Bitcoin maleje – mam powody do strachu?

Bitcoin zaskoczył dziś wszystkich Polaków z rana. Kurs na najbardziej popularną kryptowalutę spadł o ponad 13% w przeciągu ostatnich 24 godzin. Czy to powód do paniki? A może to idealny moment do dokonania solidnej inwestycji?

Spadek nie jest tak ciężki ponieważ waluta kosztuje aktualnie lekko ponad 8 tysięcy dolarów (chwilę temu oscylowała w granicach 10 tysięcy dolarów). Nie jest to więc powód do paniki dla osób, które w tych granicach cenowych inwestowały w kryptowalutę. Osoby które inwestowały powyżej 9 tysięcy muszą natomiast mieć na uwadze fakt iż było to wpisane w kalkulacje.

Pomimo wszystko jak podaje serwis https://szkolenieblockchain.pl/ nie należy popadać w panikę. Takie wahania były możliwe i nie są one żadnymi anomaliami. Równie dobrze kurs może się jeszcze w ciągu kilku najbliższych dni naprostować. Równie dobrze może to być cisza przed burzą i przed ewentualnym, większym skokiem.

Na forum internetowym https://szkolenieblockchain.pl/forum/ już teraz znajdziemy pierwsze komentarze użytkowników na temat zmian kursu. Wiele osób wręcz cieszy się z niego, upatrując w tym kolejną możliwość na inwestycję w BTC. Rzeczywiście kurs 8 tysięcy zachęca, biorąc pod uwagę fakt iż w ostatnich miesiącach granica 10 tysięcy utrzymywała się bardzo długo.

Osoby które więc dopiero zamierzają inwestować w kryptowalutę powinny mocno zastanowić się czy dziś nie jest najlepszy moment do owej inwestycji.