Doradca kredytowy – czy jest to odpowiednia osoba dla każdego z nas?

Wielu z nas do tej pory nie miało kontaktu z doradcą kredytowym. Jest to spory błąd, ponieważ to właśnie doradca kredytowy jest najlepszą osobą do tego, aby uzyskać odpowiednie warunki kredytowe, na które liczymy. Niestety, w dzisiejszych czasach sami nie mamy dostępu do wszystkich danych i wszystkich promocji. Skutkiem tego, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który za darmo zestawi nam wszystkie oferty kredytowe i znajdzie tą najlepszą.

Dlaczego doradca kredytowy?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Doradca kredytowy jako jedyna osoba ma dostęp do informacji, do których zwykły klient nie ma dostępu z poziomu swojego komputera i Internetu. Oznacza to tym samym, że tylko Doradca Kredytowy Warszawa jest w stanie znaleźć nam aktualnie najlepszą ofertę kredytową na rynku. Dodatkowo, jeśli mamy jakieś pytania w związku z przedstawioną nam ofertą, podczas spotkania możemy uzyskać wszystkie niezbędne informacje, które mogą nas zainteresować.

Warto pamiętać, że doradca kredytowy nie pobiera od nas żadnych opłat za pomoc. Z pewnością znajdą się osoby, które powiedzą, że nie jest to realne. Na całe szczęście jest inaczej! Doradca kredytowy to osoba, która pobiera swoje wynagrodzenie od banku. Dzieje się to na zasadzie ustalonych procentów od osób, które sprowadzi do banku dany doradca. Oczywiście nie oznacza to w żaden sposób, iż zostaniemy skierowani na konkretną ofertę. Zawsze będzie to uczciwa oferta, która jest najlepszą z możliwych do osiągnięcia aktualnie na rynku.

Co może nam polecić doradca kredytowy?

Opcji jest bardzo dużo, ponieważ doradca kredytowy zajmuje się właściwie wszystkimi produktami bankowymi. Dzięki temu możemy u niego załatwić na korzystnych warunkach zarówno kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, czy także kredyt hipoteczny. Zawsze będzie możliwa kalkulacja kosztów i znalezienie czegoś, co nas bezpośrednio zainteresuje. Dlatego w każdym wypadku możemy zgłosić się do doradcy kredytowego oczekując lepszej oferty, niż przykładowo sami znaleźliśmy.

Warto pamiętać, że doradcy kredytowi mają też lepsze oferty od wszystkich kalkulatorów kredytowych dostępnych w sieci. Zawsze znajdą dla nas bardziej interesującą ofertę, dzięki czemu kwota raty kredytu zmniejszy się w skali każdego miesiąca.

Jeśli więc zależy nam na tym, aby rata każdego kredytu była niższa, zdecydowanie warto pofatygować się do doradcy kredytowego, który będzie w stanie znaleźć nam ofertę niższą niż my sami. Często okazuje się, że różnice są bardzo spore i zyskujemy ratę niższą nawet o kilkadziesiąt złotych w skali każdego miesiąca. Jak widać, warto poświęcić swój czas.

Gdzie szukać dobrego doradcy kredytowego?

Na całe szczęście nie muszą Państwo poszukiwać go na własną rękę. Postanowiliśmy przedstawić bardzo solidnego doradcę kredytowego, który działa na terenie Warszawy. Jest to osoba znana i ceniona w swoim gronie. Dzięki temu wierzymy, że przedstawienie tej osoby szerszemu gronu, pozwoli znaleźć mu swoich nowych odbiorców.

Ekspert Finansowy Warszawa

 ul. Stanisława Moniuszki 1
00-014 Warszawa woj. mazowieckie

+48 533 88 78 78
biuro@ekspertfinansowy.org
www.biurokredytowe.warszawa.pl