Jagiellonia Białystok kontra Podbeskidzie B-B

Dzisiejszym meczem otwierającym kolejną kolejkę Ekstraklasy będzie spotkanie między Jagiellonią a Podbeskidziem. Obie drużyny muszą uważać, ponieważ arbitrem meczu będzie kontrowersyjny Szymon Marciniak!

Mecze polskiego arbitra są znane na całym świecie, ponieważ nie są wolne od wielkich pomyłek, które potrafią wypaczyć wynik meczu. Szymon Marciniak to sędzia, który nie lubi mocnej gry i bardzo szybko wyznacza granice, sypiąc kartkami wśród zawodników.

Dziś to Jagiellonia podchodzi do swojego meczu jako drużyna zdecydowanie lepsza, ponieważ notuje bardzo udany start sezonu. Jeden wygrany mecz a także jeden remis to bardzo dobry bilans jak na początek.

Podbeskidzie – jak tutaj wygląda sytuacja?

Niestety Podbeskidzie B-B notuje mocny falstart i nic nie wskazuje na to, aby dzisiaj drużyna mogła się podnieść na wyjeździe. Brakuje jej zdecydowanie gry na swoim boisku z drużyną, która będzie możliwa do przełamania. Na dzień dzisiejszy nie wydaje się więc, aby to Podbeskidzie miało wygrać spotkanie wyjazdowe.

Jeśli chcemy obstawiać…

Warto poczytać więcej na ten temat na serwisach branżowych, które oferują nam rzetelne informacje na ten temat. Jeśli poszukujemy dobrego źródła informacji na temat legalnego obstawiania, zajrzyjmy pod adres: https://bukmacherka.net/bonusy-bukmacherskie-bez-depozytu.html