Panele podłogowe we wzór jodełki – czym charakteryzuje się to rozwiązanie?

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na stworzenie oryginalnej i eleganckiej podłogi drewnianej w swoim domu, z pewnością zainteresują Cię nowoczesne panele w jodełkę, które nie wymagają klejenia. Takie rozwiązanie proponuje nam marka Parador w swojej ostatniej kolekcji Trendtime 3.

Panele dostępne w tej kolekcji zostały stworzone z myślą o podłodze w jodełkę. Są znacznie większe od tradycyjnych klepek, co znacznie ułatwia montaż, a jednocześnie sprawia, że wizualny efekt końcowy jest naprawdę zachwycający. Nowoczesne jodełka panele posiadają wygodne zapięcia. Prostopadłe spinane paneli pozwala uzyskać charakterystyczną choinkę na podłodze. Taki wzór zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem, ale obecnie przeżywa swój renesans. Wszystko za sprawą wygodnych paneli, które nie wymagają klejenia.

Panele niemieckiej firmy Parador warto wybrać także ze względu na wysoką wytrzymałość oraz nienaganną prezencję. Do dyspozycji klientów pozostaje sześć różnych odcieni, dzięki czemu, każdy wybierze produkt do swojego wnętrza. Podłoga w jodełkę z paneli za każdym razem zachwyci Cię swoim wyglądem i z całą pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach.