Uzyskaj pomoc w międzynarodowym transporcie zwłok

Międzynarodowy transport zwłok to temat, który większości z nas jest obcy. Kiedy jednak przyjdzie czas, aby zaznajomić się z procedurami warto wiedzieć, że mamy w tym temacie pełne wsparcie, jeśli chodzi o logistykę i merytorykę. Wszystko dzięki profesjonalnemu zakładowi pogrzebowemu, który wykona dla nas tego typu usługę i zadba o transport zwłok do naszego kraju. Wszystko to na restrykcyjnych i bardzo uważnych warunkach, w zgodzie z poszanowaniem ciała bliskich.

Jak wygląda taka współpraca w praktyce?

Kiedy musimy dokonać transportu zwłok z zagranicy, zgłaszamy się do firmy pogrzebowej, która wykonuje międzynarodowy transport zwłok. Podczas kontaktu z taką firmą ustalamy, jaki zakres usług nas interesuje i jak wszystko ma przebiegać, abyśmy uzyskali pełne wsparcie. Musimy przekazać oczywiście pełnomocnictwo takiej firmie pogrzebowej, ponieważ będzie ona odpowiednio załatwiać za nas wszelkie dokumentacje i niezbędne zgody, bez których ciało naszej bliskiej osoby nie będzie mogło opuścić danego kraju. Warto wiedzieć, że takie firmy mogą transportować ciała naszych bliskich z dowolnego miejsca na globie, jeśli uzyskają taką zgodę (o zgodę na ogół nie jest trudno).

Czy współpraca z taką firmą jest na moją kieszeń?

Oczywiście. Należy pamiętać, że większości z nas bardzo zależy na tym, aby sprowadzić zwłoki naszych bliskich do naszego kraju. Ceny nie są wygórowane, podobnie jak prowizje, które pobiera firma pogrzebowa za współpracę. Dzięki temu, jest to usługa ściśle dopasowana do naszych możliwości finansowych szczególnie w momencie, gdy to my ustalamy, ile wyniesie końcowa cena takiej usługi.